Publicat 13 Dec 2017 | Expiră 13 Ian 2018

Proiectant sisteme de securitate

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare- de preferinta in domeniul electric.
Cunostinte : Autocad,Microsoft Office,Windows;
Cunoasterea sistemelor electronice de securitate.
Avantaj : curs de inginer/ proiectant sisteme de securitate.
Limba engleza nivel mediu.
Permis categoria B.
Abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Intocmeste proiecte de instalatii de curenti slabi in toate fazele de proiectare cu ajutorul coordonatorului.
Proiectare sisteme de securitate,detectie incendiu,anti-efractie,control acces,CCTV,desfumare.
Elaborarea/verificarea solutiilor tehnice.
Realizarea devize lucrari.
Verifica impreuna cu Seful de departament integrabilitatea in practica a proiectelor.
Vizitarea amplasamentelor pentru elaborarea antemasuratorilor.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv.
Bonuri de masa.
Posibilitate de avansare.

Societate specializata in activitatea de proiectarea sistemelor si instalatiilor de semnalizare,alarmare si alertare in caz de incendiu;instalare si intretinere a sistemelor si instalatiilor de semnalizare,alarmare si alertare in caz de incendiu;proiectare,instalare,modificare sau intretinere a componentelor sau sistemelor de alarmare impotriva efractiei;
proiectarea sistemelor si instalatiilor de ventilare pentru evacuarea fumului si gazelor fierbinti;

Expirat
Proiectant sisteme de securitate  -  Dasitrade S.R.L.