Publicat 02 Oct 2019 | Reactualizat 01 Nov 2019 | Expiră 02 Nov 2019

Proiectant sisteme de securitate, stingere, desfumare

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte de desenare in suita AUTODESK 3D.

Descrierea jobului

Elaborarea de proiecte de specialitate pt obtinerea autorizarii cladirilor dpdv al securitatii la incediu.

SC Union Protection SRL elaboreaza proiecte/documentatii in vederea obtinerii autorizarii cladirilor dpdv al securitatii la incediu. Societatea detine un scaner 3D pt scanarea cladirilor.

Expirat
Proiectant sisteme de securitate, stingere, desfumare  -  Union Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles