Publicat 16 Iul 2019 | Reactualizat 13 Aug 2019 | Expiră 16 Aug 2019

PROIECTANT SISTEME DE SECURITATE SI SIGURANTA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare, tehnice;
  • Cursuri/atestari specifice postului, competente dobandite ca Proiectant de Sisteme de Securitate
  • Experienta intr-o pozitie similara minim 1-3 ani
  • Bune cunostinte de AutoCAD; operare PC (Word, Excel, Outlook), cunostinte aprofundate in domeniul instalatiilor de securitate si siguranta: sistem control acces, sistem de detectie si avertizare la efractie, sistem supraveghere video, sistem adresare publica, sistem cablare structurata, sistem detectie si avertizare la incendiu.
  • Permis de conducere categorie B

Descrierea jobului

  • Elaboreaza DTP conform comenzilor de proiectare, documentatiei tehnice de ofertare si cerintelor beneficiarului;
  • Se incadreaza in termenele prevazute si in conformitate cu nivelul de calitate cerut;
  • Elaboreaza solutia tehnica de proiectare si o prezinta spre verificare si avizare sefului de proiect si de echipa;
  • Acorda asistenta tehnica in locatia beneficiarului sau pe santier, daca se solicita acest lucru;
  • Verifica respectarea proiectului de catre executant in virtutea legislatiei in vigoare;
  • Propune si implementeaza solutii si echipamente moderne in documentatia de proiectare;
  • Participa cu echipa de proiect la fazele determinante si verifica respectarea proiectului.

Descrierea companiei

Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Mediu de lucru placut
  • Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale
  • Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante
  • Tratament corect si sanse egale
Despre Conic Design

Inca de la infiintarea companiei CONIC DESIGN in anul 2006, fondatorii sai au construit o companie dedicata solutiilor de securitate, siguranta si automatizari, oferind clientilor sai suport in toate fazele derularii proiectelor. Misiunea noastra este sa proiectam, sa dezvoltam si sa livram tehnologie avansata in scopul imbunatatirii activitatilor clientilor nostri.

Oferim clientilor nostri cele mai bune produse si servicii, inclusiv suport post-vanzare, scolarizari si documentatie specifica.

Consideram ca o buna colaborare cu toti partenerii nostri este esentiala pentru intelegerea si previzionarea solicitarilor clientilor si pentru reactii rapide la solicitari.

Expirat
PROIECTANT SISTEME DE SECURITATE SI SIGURANTA  -  CONIC DESIGN SRL