PROIECTANT MOBILIER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

ADOR MOBILA S.R.L. , localizata in Brasov, producator si furnizor de mobilier, specializat pe lucrari la comanda si amenajari interioare isi mareste echipa si

ANGAJAZA:

Descrierea postului:
  • asigura consilierea clientilor in magazin
  • proiecteaza mobilierul solicitat de client sub limitele dimensionale impise de spatiul de amplasare
  • realizeaza calculul de pret in baza proiectului propus
  • efectueaza masuratoarea la fata locului
  • intocmeste plansele cu detalii specifice de dimensiuni, materiale si particularitati pe care le transmite catre departamentul de productie

Cerinte:
  • studii de ingineria lemnului reprezinta un avantaj
  • cunostinte de proiectare 2D si 3D
  • abilitati de vanzare si comunicare
  • posesor carnet de conducere cat B (reprezinta un avantaj)
  • spirit activ, onest, ordonat

Se oferta:
  • program de training adaptare proceduri interne
  • posibilitatea de a lucra intr-o companie axata pe design si calitate
  • posibilitatea de a-si contrui o cariera in domeniul proiectarii
  • posibilitatea de a crea lucrari personalizate utilizand ultimele noutati in accesorii si materiale
  • pachet salarial atractiv, in functie de realizari

Ador Mobila se diferentiaza de alti producatori de pe piata din Romania, prin faptul ca ofera servicii de design si productie pentru aproape orice solicitare, respectand cu strictete termenele si specificatiile tehnice agreate.

Idei complete pentru un interior armonios, proiectare detaliata in 2D si 3D, posibilitatea de a alege dintr-o gama variata de materiale si accesorii combinata cu asistenta profesionala iti creaza confortul de a-ti da frau imaginatiei.

Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos