Publicat 08 Apr 2019 | Expiră 09 Mai 2019

Proiectant mobilier

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoana creativa, cu viziune, pasionata de designul de interior si deschisa spre lucrul cu oamenii.
Gandire analitica, atent la detalii, motivat, dispus sa invete si orientat catre performanta
Studii: superioare
Experienta: in design de mobilier constituie avantaj
Cunostinte limba engleza – nivel mediu
Competente bune in utilizarea calculatorului in special AutoCAD si pachetul Office (constituie avantaj cunoasterea Fusion)
Abilitati de organizare si planificare - persoana organizata, capabila sa gestioneze un volum mare de clienti
Abilitati de comunicare si relationare
Atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre client si spre rezultat

Descrierea jobului

Cunoaste caracteristicilor principale ale produselor comercializate, a conditiilor de acceptare si lansare a comenzilor, a conditiilor de plata si livrare;
Participa activ la identificarea nevoilor clientilor si a solutiilor optime din punct de vedere tehnic si estetic in vederea configurarii mobilierului, accesoriilor si electrocasnicelor;
Foloseste softul dedicat in proiectare si transmite toate informatiile necesare mai departe catre departamentele de executie
Participa la crearea unei imagini favorabile a companiei pe piata;
Pastrarea spatiului de lucru curat si ordonat;
Respectarea procedurilor, normelor si reglementarilor interne;

Suntem o companie din Cluj-Napoca, specializata pe productia de mobilier pentru locuinte si spatii comerciale

Expirat
Proiectant mobilier  -  FURNITURE TOTAL SOLUTION S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles