Proiectant Mobilier la Comanda - Bacau

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii superioare (obligatoriu in arhitectura/ design interior/ proiectarea de mobilier);
- Atentie la detalii;
- Persoană cu viziune în domeniul designului de mobilier;
- Experiența în domeniu, cunoașterea furnizorilor de pe piață și cunoștințe despre materialele folosite (PAL, MDF, tipuri de feronerii, etc) reprezintă un avantaj;
- Experiență în programele pentru construcția volumetriei, randări;
- Capacitate de comunicare, organizare si lucru in echipa;

Descrierea jobului

- Proiectează, realizeaza si randeaza format 2D și 3D proiectele pe baza comenzilor de la departamentul de vanzari sau pe baza proiectelor de design de produs primite de la arhitecti
- Proiecteaza in vederea productiei pe utilaj CNC
- Relationeaza cu departamentele societatii pentru a putea finaliza oferta tehnica si financiara catre clienti;
- Colaboreaza cu departamentul de productie, supravegheaza si se asigura de buna desfasurare a proiectului;
- Finalizează proiectele în baza măsurătorilor și necesităților clienților cu definirea detaliilor;
Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 9 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos