Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Proiectant mobilier / Consilier vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Bune capacitati de comunicare (scrisa, verbala, nonverbala),
• Capacitate de analiza, sinteza, interpretare, dorinta de invatare,
• Receptivitate, intuitie, spirit de echipa,
• Persoana perseverenta, ordonata, organizata, corecta, tenace,
• Atitudine principiala in relatiile cu oamenii, sociabilitate, integritate,
• Cunostinte de proiectare si randare;

Descrierea jobului

• Proiectarea de mobilier la comanda, conform cerintelor clientilor;
• Promovarea produselor;
• Preluarea comenzilor;
• Pastrarea unei bune relatii cu clientii.

Design interior, productie mobilier, import si distributie tapet, scaune, canapele, corpuri de iluminat etc.
www.settimo.ro

Expirat
Proiectant mobilier / Consilier vanzari  -  Settimo Concept S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles