Proiectant mobilier Bucuresti / Ploiesti

Artistik Interiors S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cunostinte tehnice proiectare mobilier
Studii de specialitate (Facultatea de arhitectura de interior, Secția de Mobilier și amenajări interioare; Facultatea de Design de Mobilier și Inginerie a Lemnului, Universitatea Politehnica)
Experienta minim 3 ani in domeniul proiectarii si al productiei de mobilier
Cunoasterea materialelor si accesoriilor din industria mobilei
Persoana serioasa, organizata, punctuala, cu spirit de echipa, atenta la detalii

Descrierea jobului

Realizarea masuratorilor in spatiu
Propunerea mobilierului conform cerintelor clientului- schtie 2D, 3D
Proiectarea si detalierea pieselor, intocmirea diagramelor de debitare
Intocmirea necesarului de materiale
Transmiterea pieselor in productie
Urmarire si verificare comenzi, pana la faza de montaj

Punct de lucru: ploiesti si/sau bucuresti

Suntem o echipa pro-activa, creativa si inovativa. Activam in domeniul designului interior, al productiei de mobilier customizat- rezidential, cat si comercial/Horeca.
Lucrăm împreună pentru a ne deservi clienții cu respectul și cu valoarea pe care le merită, ajutându-i să-și construiască sau să-și întărească imaginea și brandurile, prin idei și soluții curajoase și provocatoare și, în același timp, curate și rentabile.
Publicat 26 Sept. 2022 Expiră 26 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.