Proiectant Mecanica

EXELLA EUROPE
3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Exella Europe angajeaza
PROIECTANT IN MECANICA FINA, APAHIDA, JUDETUL CLUJ
  • Se cer cunostinte solide de proiectare mecanica,
  • Experienta in folosirea programului Autocad (sau similar),
  • Abilitate de adaptare la nou, seriozitate si dorinta de perfectionare.
Aplica acum pe exella.com/ro/jobs sau trimite CV pe email la info@exella.com

Descrierea jobului

Candidatul ales va trebui sa analizeze fezabilitatea proiectelor, va oferi consultanta tehnica atat in faza de ofertare cat si in cea de productie si va realiza desenele tehnice in vederea productiei.
De asemenea, va verifica parametrii produsul rezultat pentru a confirma respectarea tolerantelor / cerintelor clientilor.

Pachetul salarial este in functie de nivelul de pregatire al candidatului (training, mediu si avansat).
Oferim oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.

Descrierea companiei

www.exella.eu
Publicat 27 Nov. 2022 Reactualizat 25 Dec. 2022 Expiră 27 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.