PROIECTANT INSTALATII – Junior

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ce cautam?
– Absolvent al Facultatii de Inginerie a Instalatiilor sau Master;
– Cunostinte de programe AutoCad 2D/3D si MS Office;
- Limba engleza – nivel mediu;

Descrierea jobului

Ce faci la noi?
– Realizezi proiecte de instalatii Electrice sau Sanitare, la fazele de proiectare SF, DTAC, PTh, DE;
– Urmaresti executia pe santier, in conformitate cu proiectul realizat;
- Participi la sedinte de coordonare a proiectelor impreuna cu echipa;

Ce primesti in schimb?
- O echipa cu multa experienta in proiectare si cu simtul umorului, de la care vei invata ce
inseamna sa fii inginer;
- Experienta in proiecte rezidentiale, comerciale, office si industriale;
- Program flexibil;
- Birou aproape de metrou si facultate;
- Sustinere in dezvoltarea unei cariere in inginerie.

Evolve este o companie specializata in proiectare instalatii si consultanta tehnica, pentru toate tipurile de instalatii HVAC, sanitare, electrice, atat din sectorul civil cat si din cel industrial. Realizam proiecte complexe la cea mai inalta calitate dar si la cel mai bun pret in cel mai scurt timp.

Inca din anul 2015 ne ocupam de proiectarea instalatiilor incepand cu faza de studiu de fezabilitate sau autorizare de construire pana la realizarea detaliilor de executie a instalatiilor sanitare, instalatii de limitare si stingere a incendiilor cu hidranti interiori si exteriori, sprinklere si drencere, instalatii termice de incalzire si aer conditionat, instalatii electrice atat interioare si exterioare, instalatii de detectie, semnalizare si alarmare incendiu.
Publicat 26 ian. 2022 Reactualizat 23 feb. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos