Publicat 30 Ian 2018 | Expiră 02 Mar 2018

Proiectant inginer mecanic

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti o persoana comunicativa, energica, cu spirit de echipa, adaptabila si proactiva te asteptam sa te alaturi echipei de Proiectare din cadrul companiei noastre.

Pentru aceasta ai nevoie de:
- studii superioare tehnice de specialitate finalizate - T.C.M.;
- cunostinte limba engleza - nivel avansat;
- cunostinte MS Office;
- cunostinte proiectare (AutoCAD si/sau Unigraphics);
- responsabilitate, atentie la detalii.

Constituie avantaje:
- experienta in domeniul proiectarii;
- cunoasterea limbii germane.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
- elaborarea proiectelor de executie;
- elaborarea ofertelor tehnice.

Cu o experienta de peste 30 de ani, voestalpine VAE APCAROM si-a consolidat pozitia pe piata romaneasca, fiind singura companie furnizoare de schimbatoare si elemente de infrastructura pentru caile ferate, metrou, tramvai si companii cu linii industriale proprii.

Pregatim angajatii pentru a face fata tuturor provocarilor profesionale si sprijinim ideea dezvoltarii unei cariere solide si pe termen lung.

Expirat
Proiectant inginer mecanic  -  voestalpine VAE APCAROM S.A. Buzau