Publicat 01 Oct 2019 | Reactualizat 29 Oct 2019 | Expiră 01 Nov 2019

Proiectant Inginer Construcții - obligatoriu CCIA sau CFDP

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte

  • Absolvenți sau studenți la Universitate Tehnica obligatoriu CCIA sau CFDP
  • persoane analitice, organizate, ambitioase si de nadejde;
  • utilizarea programelor CAD;
  • limba engleza;
  • experienta nu este obligatorie insa constitue un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Elaborarea și interpretarea materialelor în faza de Proiect Tehnic (PT) și Detalii De Execuție (DDE) pentru structuri din beton armat și prefabricat;

Avantaje:
  • înveți de la profesioniști;
  • lucrezi într-un mediu plăcut;
  • ai un program de lucru flexibil;
  • fii implicat în proiecte internaționale;
  • fii apreciat prin bonusuri de performanță;
  • ai suport în învățarea unor programe CAD noi;
  • ai oportunitatea de a învăța limba germana;

Descrierea companiei

Cine suntem:
Suntem un birou de proiectare cu specific in domeniul Constructii Civile, Industriale si Agricole.
Proiectele efectuate sunt pentru clienti cu raspandire internationala, iar varietatea lor acopera un spectru larg.

join our amazing team!

Expirat
Proiectant Inginer Construcții - obligatoriu CCIA sau CFDP  -  Piramida Structural Design

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles