Publicat 05 Mai 2020 | Reactualizat 19 Mai 2020 | Expiră 25 Mai 2020

Proiectant (Electricitate) (117788)

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Educaţie necesară: studii superioare tehnice dе specialitate (energetică/ electrotehnică/ inginerie electrică), autorizare ANRE gr. II A sau III A;
Experienţă practică necesară: minim 3 ani în activitatea dе distribuţie a energiei electrice;
Cunoştinţe obligatorii cerute dе legislaţie: legislaţia specifică domeniului energiei electrice şi construcţiilor, norme tehnice;
Cunoştinţe IT: pachetul MS Office, AUTOCAD, programe dе calcul devize specifice activităţii
Altele: permis dе conducere categoria B; capacitate dе sinteză, abilităţi analitice, abilităţi dе comunicare.

Descrierea jobului

Realizеzi documentaţii tehnicе de proiеctаrе pentru sistemеlе dе distribuţie a enеrgiei еlectricе, în scopul reаlizării planului dе investiţii, precum şi а lucrărilor dе rеparaţii;
Elaborezi studii de soluţie, studii de prefezabilitate, studii de fezabilitate, proiecte tehnice, caiete de sarcini, documentaţii de execuţie, direct sau prin colaborare;
Elaborezi studii şi analize diagnostic privind sistematizarea, modernizarea şi retehnologizarea staţiilor şi reţelelor electrice;
Vei obţine avizele şi acordurile necesare, inclusiv cele privind terenul;
Actualizezi documentaţiile tehnico-economice la solicitarea beneficiarului;
Participi la predarea amplasamentului pentru execuţia lucrărilor proiectate;
Colaborezi în teren cu managerul de proiect şi executantul pentru identificarea soluţiilor tehnice adecvate, necesare implementării proiectului;
Identifici şi stabileşti soluţii tehnice pentru situaţii specifice din teren şi întocmeşti dispoziţii de şantier, întocmeşti note de cantităţi suplimentare/note de renunţare.

Ce îţi oferim

Pachet salarial atractiv;
Premiu de performanţă;
Tichete de masă;
Asigurare privată de sănătate;
Pensie facultativă;

E.ON este mai mult decât oportunitatea de a te bucura în CV-ul personal de reputaţia unui angajator din top global Fortune 500 şi de premizele unei cariere solide, pline de beneficii. Este despre apartenenţa la o comunitate energică de colegi cu istorie şi experienţe în industrii diverse, care au în comun forţa, spiritul social, privirea inainte, şi mai ales – faptul că te poţi baza pe ei. E.ON este pentru cei care vor libertatea de a transforma o industrie şi au capabilitatea de a face ce şi-au propus.

Ai aplicat
Expirat
Proiectant (Electricitate) (117788)  -  Delgaz Grid S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles