Proiectant - Dialux

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Studii superioare: profil tehnic (preferafil electronica, electrotehnica, energetica, instalatii electrice);
• Cunostinte avansate de lucru in Autocad, DiaLux, Soft devize ( Windev / Doclib ), Microsoft Office;
• Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare;
• Capacitate de a se implica simultan in mai multe proiecte;
• Cunoasterea echipamentelor si furnizorilor de echipamente pentru instalatiile electrice cu care lucreaza;
• Autorizatie ANRE;
• Cunostinte limbi straine: engleza (cel putin nivel mediu).

Descrierea jobului

• Realizarea studiilor si analizelor premergatoare fiecarui proiect care sa conduca la alegerea unor solutii optime de sisteme de iluminat;
• Realizarea ofertelor tehnice pentru solutii de iluminat cu LED-uri destinate administratiilor publice locale;
• Efectuarea de studii de fezabilitate pentru sustinerea ofertelor tehnice realizate;
• Efectueaza calcule iluminotehnice si simulari in programul DiaLux;
• Realizeaza calcule de amortizare a investitiilor pentru proiectele pe care le analizeaza.

ELECTROMAGNETICA SA (ELMA) este o companie privata pe actiuni, cotata la bursa, lider pe piata echipamentelor electrice si a furnizarii de energie electrica, furnizor de componente si subansamble auto pentru renumiti producatori europeni si partener de proiecte pentru companii de succes romanesti si europene.
- Echipamente electrice si electronice;
- Scule si matrite;
- Proiectare;
- Subcontractare produse si subansamble electronice, mase plastice, metalice.
Publicat 12 oct. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos