Publicat 24 Mai 2019 | Reactualizat 21 Iun 2019 | Expiră 24 Iun 2019

Proiectant/designer de mobilier la comanda

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Trebuie sa aiba abilitati de:
- organizare
- planificare
- vedere in spatiu
- comunicare
- cunostinte tehnice
- experinta in cunoasterea programelor CAD este un atu
- atentie la detalii

Omul potrivit este dispus sa se dezvolte o data cu compania, este serios si corect.
Incurajam petrecerea timpului de calitate cu familia, odihna si relaxarea.
Trebuie sa iti placa lucrul cu oamenii, termenele limita si sa iti placa schimbarile deoarece fiecare zi de lucru este unica.

Descrierea jobului

Analiza si intelegerea proiectului.
Propunerea de amenajare cu mobilier a spatiului conform cerintelor clientului.
Oferirea de solutii optime tehnic, de compartimentare si design.
Ofertarea si bugetarea proiectului
Lansarea in productie impreuna cu directorul de productie.

Oferim:
- salar motivant si la timp,
- bonuri de masa
- telefon de servici
- birou
- masina de serviciu
- program de luni-vineri fara sambete si duminici lucrate
- decontarea transportului

Descrierea companiei

Suntem o firma noua, dar cu experienta in domeniu.
Suntem producatori de mobilier la comanda, casnic si industrial.
Ne dezvoltam compania sustenabil, pentru a ne putea dezvolta constant.

Expirat
Proiectant/designer de mobilier la comanda  -  Malp Servicii srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles