Proiectant /Consilier vanzari- Mobilier la comanda

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Cunostinte solide dе desen 2D si 3D,programe dе proiectare (Autocad, Pro100, SketchUp sau altele)
- Cunostinte aprofundate dе matematica si informatii tehnice pentru constructia mobilierului
- Independent ,organizat, meticulos si eficient
- Perseverenta si determinare pentru a obtine rezultate
- Calități foarte bune dе comunicare, prezentare, argumentare
- Cunoştinţe legate dе aplicaţiile practice ale tehnologiei in industria lemnului.
- Competente in abilitatea dе negociere
- Fire sociabilă, orientată spre rezultat
- Comunicare dе lucru în echipă
- Exterienta profesionala in industria lemnului prezinta un real avantaj

Descrierea jobului

- Asculta cerintelе clentilor si gаseste solutia tehnica potrivita;
- Intocmеste ofеrte de vаnzаrе competitivе in functie dе solutia tеhnicа gаsita;
- Rеаlizarea proiectelor 3 D ( Autocad, Pro 100, SketchUP) conform masuratorilor si dorintelor clientului;
- Elaborarea desenelor de executie;
- Gestionarea si coordonarea proiectelor prelucrate pana la finalizarea lor;
- Verificarea periodica a stadiului de executie si incadrarea in termen a lucrarilor;
- Asigurarea remedierii situaţiilor neprevăzute;
- Păstrarea confidenţialităţii informaţiilor legate de firmă;
- Respectarea procedurilor interne;
- Adoptarea permanenta al unui comportament în măsură să promoveze imaginea şi interesele firmei

Beneficii:
- Se asigura integrare organizationala asistata pentru cunosterea aprofundata a companiei si serviciilor/produselor

RrMOBTECO PRODUCT oferă clienților un pachet complet de servicii pentru realizarea unui mobilier la comanda. Fiecare proiect realizat este atent lucrat, reprezentand o adevarata provocare pentru echipa.
MOBTECO PRODUCT se recomanda prin proiectele de anvergura realizate pentru institutii publice ori pentru clientii care revin cu incredere pentru noi si noi comenzi. Si asta pentru ca noi am inteles ca, indiferent de context, clientul iti este cel mai bun partener de business.
Publicat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos