Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 05 Feb 2019 | Expiră 06 Feb 2019

Proiectant Amenajare (f/m)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice finalizate sau în curs
- Cunoștințe bune de operare AutoCAD
- Cunoștințe solide de operare PC
- Cunoștințe avansate de limba engleză și/sau germană
- Atitudine proactivă și orientată spre rezultat
- Persoană dinamică și deschisă la schimbări

Descrierea jobului

- Întocmești planuri premergătoare depunerii pentru autorizația de construcție, în baza conceptului de vânzare
- Întocmești planuri de înlănțuire a grupelor de marfă conform conceptului de vânzare
- Stabilești suprafețe, număr rafturi în magazin, feedback grupe de marfă plasate în vitrine, modificări de rang de sortiment
- Detaliezi fiecare grupă de marfă în subgrupe (layout-ul de amenajare marfă)
- Întocmești planuri de mobilare birouri și spații sociale, planuri de panotaj și decorațiuni conform standardelor Kaufland
- Colaborezi cu departamentele implicate în proiect în vederea aprobării planului
- Emiți comenzi de materiale pentru construcția rafturilor, mobilierului și a panotajului din magazin
- Oferi suport pentru managerii de proiect implicați în execuție până la finalizarea proiectului
- Completezi în sistem termenele de desfășurare a etapelor proiectului și postezi planurile, după fiecare etapă de aprobare, în baza de date comună

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre. Pe lângă tichete de masă, asigurări voluntare de sănătate, Kaufland oferă și beneficii ce țin de echilibrul între viața personală și cea profesională.

Vor fi contactați candidații care corespund profilului.

Expirat
Proiectant Amenajare (f/m)  -  KAUFLAND ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles