Publicat 12 Iun 2019 | Expiră 12 Iul 2019

Proiect Manager

1 post

Candidatul ideal

- Abilitati de comunicare
- Capaciate de a lucra sub stres
- Dieponibilitate pentru deplasari
- Cunostinte PC: Word, Excel, Autocad

Descrierea jobului

Cautam un coleg pentru:

- Coordonarea lucrărilor, prin menținerea contactului cu: echipa de aplicatori, beneficiar, persoanele de organizare din cadrul companiei.
- Asigurarea fluxului continuu, prin monitorizarea consumului, materialului disponibil, identificarea obstacolelor pentru găsirea soluțiilor din timp.
- Cresterea eficienței de executare prin organizare.

Oferim:

Salar fix + venituri in functie de performante
Telefon
Laptop
Masina de serviciu

Suntem o companie, care desfășoară activitatea în domeniul construcțiilor.

Executăm pardoseli pe bază de epoxi si poliuretan.

Obiectivul nostru este să servim clienții cu cea mai mare atenție, astfel suntem în continuă dezvoltare pentru a asigura realizarea lucrărilor complexe cu o efeiciența maximă.

Proiect Manager  -  Sentron SRL