PROIECT MANAGER - VANZARI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

• experiență în vânzări
• abilități excelente de comunicare și negociere
• putere de convingere și aspect plăcut
• motivație și gândire antreprenorială
• dorința de a călători în întreaga tara
• cunostinte foarte bune de limba engleza, limba germana mediu
• permis de conducere categ. B
• domiciliul in Cluj Napoca
• studii superioare finalizate

Dacă sunteti interesat de o noua provocare intr-o companie privata de succes, cu oportunitati foarte bune de dezvoltare, vă rugăm să trimiteţi candidatura dvs, însoţită de CV .

Descrierea jobului

• punerea în aplicare a strategiilor de vânzăre în colaborare cu administraţia
• intretinerea relatiilor cu oficialitatile/persoanele responsabile, din orașe, municipii, consilii judetene cu privire la conventiile
de colaborare existente
• întreținerea continuă a relațiilor cu clienții, extinse de la primul contact la proiectarea conceptului şi până la finalizarea
proiectului, inclusiv asistarea ulterioară
• îmbogatirea portofoliului de clienți și dezvoltarea rețelelor existente

Lider in domeniul cartografiei digitale, Schubert & Franzke este o companie austriacă cu sediul in St. Polten având o vechime de peste 30 ani de activitate. In 2005 s-a infiintat la Cluj-Napoca Schubert & Franzke SRL care în domeniul cartografic a oferit clienţilor săi produse de primă clasă. Pe langa produsele care ne-au consacrat, harti ale oraselor si judetelor din tara, Schubert & Franzke a inceput reeditarea colectiei „Muntii Nostri“ (tiparita si digitala). Deasemenea dezvoltam aplicatii pentru smartphone-uri.
Publicat 22 nov. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos