Publicat 27 Ian 2019 | Expiră 27 Ian 2019

Proiect Manager / Proiect Lider - Real Estate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Doresti sa fii liderul proiectului CIT Grup Imobiliare (reconditionam cladiri).
Gestionam si optimizam propriile proprietati imobiliare, cea mai mare fiind fostul sediu NOKIA din Piata 700 ne adresam in special companiilor mici si mijlocii care doresc sa inchirieze birouri si spatii comerciale).

Experienta: amenajari interioare, instalatii electrice, instalatii sanitare, instalatii de climatizare. Poate fii un plus experienta in proiectare / arhitectura (utilizarea programelor specifice).
Esti un om practic.
Iti place sa tii lucrarile in control.
Iti place sa verifici si sa imbunatatesti rezultatele proprii si ale altora.
Creativ
Gandire structurata
Inteligent
Poti intervenii sau finaliza lucrarile de amenajari interioare, electrice, instalatii sanitare.

Descrierea jobului

Vei raspunde de calitatea lucrarilor efectuate in cladiri, gestionand firmele colaboratoare: constructii, instalatii electrice, instalatii sanitare, climatizare. Te ocupi de apovizionarea materialelor, inventarul materialelor, intocmesti situatii de lucrari, masori si aprobi lucrarile efectuate. Vei colabora atunci cand este cazul impreuna cu dirigintele de santier si arhitectul responsabil. Vei intervenii practic in lucrari atunci cand este cazul.

Oferta salariala este una atractiva si include:
+ venit fix si bonus de performanta corelat cu gradul de ocupare al cladirii

Descrierea companiei

CIT Grup Imobiliare: (Reconditionam cladiri existente)

Gestionam si optimizam propriile proprietati imobiliare, cea mai mare fiind fostul sediu NOKIA din Piata 700 ne adresam in special companiilor mici si mijlocii care doresc sa inchirieze birouri si spatii comerciale.

www.office-hub.ro

Expirat
Proiect Manager / Proiect Lider - Real Estate  -  CIT Grup Srl