Programatori

EVENTYA CO SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Știe programare. Aia adevărată, de bază. Nu programator de frameworkuri și briz-brizuri care vin și trec. Înțelege tehnologiile moderne de programare web și știe să aleagă scula potrivită pentru ce are făcut.

Știe modele de date, știe SQL și mănâncă pe pită HTML și CSS.

Are la capul patului ceva scris de Robert C. Martin, Steve McConnell, Erich Gama sau Andrew Hunt.

Cerințe obligatorii:
  • O facultate terminată + pasiune pentru programare.
  • Se va lucra din Sibiu, de la biroul nostru. Se poate lucra ulterior și de acasă sau de oriunde, dar ținem mult la o comunicare foarte bună între noi.
  • Proiecte cu care poți demonstra că știi și că îți place programarea.

Descrierea jobului

Căutăm oameni super deștepți, harnici, care știu să muncească puțin, dar bine, ca să le rămână timp de hobby-uri și pasiuni.

Căutăm oameni cărora le place să aibă mai mulți colegi decât șefi.

Nu căutăm oameni cărora le plac ședințele și frecatul de mentă în discuții lungi și degeaba.

Plătim bine și împărțim ce câștigăm.

Lumea ne știe după ce au construit alții cu scula noastră: www.eventya.net. Am făcut un builder de aplicații web & mobile interconectate și o vindem în România și străinătate. Și avem nevoie de 2-3 programatori mai deștepți decât noi.

Vă rugăm să înțelegeți că nu vom răspunde decât persoanelor care se încadrează în ceea ce căutăm. Vom citi cu atenție ce ne veți trimite, vă asigurăm.

Publicat 26 ian. 2022 Reactualizat 23 feb. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos