Publicat 30 Sep 2008 | Reactualizat 29 Oct 2008 | Expiră 31 Oct 2008

Programatori php, Java Script, CGI si designer Adobe Flash

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tanar cu putere si dorinta de munca, dornic sa invete lucruri noi.

Descrierea jobului

Viitorul angajat va trebui sa cunoasca minim un limbaj de programare :php, Java Script sau CGI. Un atu il constituie atat cunoasterea mai multor limbaje de programare cat si folosirea Adobe Flash.

Compania noastra se ocupa cu retelistica si service. Avem nevoie de dvs pentru a deschide si dezvolta un magazin virtual. Pentru mai multe detalii vizitati http://rom.sonydirect.jp

Expirat
Programatori php, Java Script, CGI si designer Adobe Flash  -  SC Neraton Service SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles