Publicat 02 Iun 2008 | Reactualizat 01 Iul 2008 | Expiră 03 Iul 2008

Programatori java, c, sql

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte generale bune de programare obiectuala si baze de date

Descrierea jobului

Dezvoltare de software dupa specificatii pe platforma UNIX, LINUX in Java, C, SQL

Companie nationala cu filiala in Alba Iulia si in colaborare cu Universitatea "1 Decembrie 1918" Alba Iulia.
Vineri 13 iunie, ora 10, Sala Biblioteca Virtuala organizeaza selectie programatori pentru absolventi promotia 2008/2009 si din promotii anterioare.

Expirat
Programatori java, c, sql  -  Domsa Ovidiu PF

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles