de ani Fără Frică...

Publicat 19 Iul 2006 | Reactualizat 17 Aug 2006 | Expiră 19 Aug 2006

PROGRAMATORI DEBUTANTI SAU EXPERIMENTATI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent al unei facultati de profil IT
- Vorbitor de limba franceza
- Abilităţi de comunicare orală şi în scris cu colegii si cu clientii
- Adaptabilitate la schimbarea priorităţilor

Descrierea jobului

Atributiile principale :
- dezvoltarea de programe informatice
- intretinerea de programe informatice
- testarea programelor informatice
- consultanta, suport tehnic
Cerinte:
- Studii superioare de specialitate
- Cunoasterea limbii franceze.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Posibilitatea unei cariere de succes intr-un grup international
- Traininguri pentru formare profesionala in Franta
- Mediu de lucru stimulativ
- Salarial motivant
- Prime pe proiect, in functie de criteriile de performanta
- Bonuri de masa
- Asigurare medicala la companie privata

Creata in 2004, STIME-PECOS INFO este o filiala a societatii franceze STIME care asigura de peste 30 de ani servicii informatice pentru grupul francez « Mousquetaires », lider european in distributie.

Expirat
PROGRAMATORI DEBUTANTI SAU EXPERIMENTATI  -  STIME-PECOS INFO S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles