Publicat 09 Iul 2006 | Expiră 09 Aug 2006

Programator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Spirit de echipã;
- Comunicativ;
- Responsabil;
- Ordonat

Descrierea jobului

Cerinte:
- Limbaje de programare cunoscute: ASP.NET (C# sau VB.NET);
- Baze de date cunoscute: Microsoft SQL Server, Oracle;
- Experientã minimã: 1 an;

Descrierea postului:
- Dezvoltarea si integrarea de aplicatii în arhitecturã Web cu baze de date;
- Instalarea, testarea, configurarea si administrarea aplicatiilor Web dezvoltate;

Avantaje:
- certificãri Microsoft/Oracle;
- cunostinte despre Microsoft Reporting Services, Web Services, Java, Oracle;
- studii superioare de specialitate sau in curs de finalizare;

Oferta (bonusuri, beneficii): - pachet salarial atractiv, negociabil in functie de experienta dvs.;
- bonuri de masa;
- bonusuri pe proiecte si bonusuri ocazionale (sarbatori, remarcare in cadrul unui proiect, realizari exceptionale);
- cursuri de pregatire si certificare platite de companie;
- mediu de lucru stimulativ, birouri pozitionate central;
- oportunitati de dezvoltare si de promovare in cadrul unei echipe de profesionisti;
- program de lucru normal (luni-vineri) si flexibil;

Indaco Systems este una dintre principalele companii software româneşti care dezvoltă software in domeniul legislativ si sisteme informatice pentru managementul cazurilor, documentelor şi documentare.

Înfiinţată în 1994, compania şi-a concentrat activitatea asupra producerii de aplicaţii software pentru piaţa de larg consum precum şi asupra dezvoltării şi implementării de soluţii informatice complexe, la cererea diferiţilor clienţi. Serviciile oferite includ analiză, proiectare si programare, baze de date, implementare si suport tehnic pentru orice tip de aplicatie sau sistem informatic.

Expirat
Programator  -  Indaco Systems

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles