Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Sep 2007

Programator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare IT finalizate sau in an terminal.

Abilitati de programare, in cel putin unul dintre limbajele:
- Microsoft Visual FoxPro ver.7-9
- Oracle PL/SQL

Avantaje:
- cunostinte generale de business (financiar/contabilitate, vanzari, productie, resurse umane, etc.)

Descrierea jobului

Creare si intretinere de aplicatii cu caracter economic.

Lucru intr-o echipa de tineri dinamici si entuziasti.

Salariu motivant.

ROMFAST SRL este specializata in productia de sisteme informatice ERP.
Infiintata in anul 1991, firma a avut ca obiective dezvoltarea de sisteme informatice integrate in domeniile financiar-contabil, urmarirea activitatilor de productie, resurse umane, management.
De mai bine de 10 ani, in urma colaborarii cu numeroase firme din diferite domenii de activitate, produsele software ale firmei noastre au fost permanent dezvoltate, constituind un suport informatic deosebit de eficient in managementul clientilor nostri.

Romfast este Oracle Partner si Microsoft Certified Partner.

Mai multe informatii la www.romfast.ro

Expirat
Programator  -  ROMFAST SRL