Publicat 03 Oct 2019 | Reactualizat 17 Oct 2019 | Expiră 02 Nov 2019

Programator

3 posturi

Candidatul ideal

Cunostinte principii programare - JavaScript, C#, Xamarin
Cunostinte privind Sistemele de Gestiune Baze de Date (Oracle - PL/SQL)
Responsabilitate orientata spre performanta
Capacitate si dorinta de asimilare a noilor cunostinte
Dorinta de dezvoltare profesionala
Spirit de echipa
Gandire analitica
Capacitate de analiza si sinteza a informatiilor
Capacitate de comunicare

Descrierea jobului

Programare - JavaScript, C#, Xamarin si Sisteme de Gestiune Baze de Date
Interes in bunul mers al firmei
Se ofera pachet salarial motivant si bonuri de masa

S.C. AD AUTO TOTAL S.R.L. este o companie in plina expansiune in domeniul importului si distributiei de peise auto la nivel national, infiintata in 1994, care, in paralel dezvolta activitati de formare pentru clientii sai, avand la baza documentatie tehnica de specialitate. Firmele producatoare de piese si subansamble auto cu care colaboreaza solicitantul, sunt firme agreate de catre marii constructori, carora le sunt si furnizori de prim montaj, ceea ce implica pregatirea personalului care va opera cu acestea. Experienta acumulata de specialistii nostri, cat si cerintele de piata in domeniul reparatiilor auto, s-au materializat intr-un volum important de cursuri. Prin pozitia de lider al pietei de distributie a pieselor, a subansamblelor si a echipamentelor de service pe care o are solicitantul, cat si datorita expansiunii vanzarilor de autovehicule ce au in componenta lor implementate sisteme electronice de ultima generatie, se impune infiintarea unui centru de formare la nivel superior a personalului tehnic din unitatile service din Romania. Incepand cu anul 2003, compania noastra colaboreaza cu centre de formare europene in domeniu. Activitatile de formare profesionala si specializare au primit girul si confirmarea Ministerului Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse, cat si a Ministerului Educatiei, Cercetarii si Tineretului din Romania. In anul 2008, cursurile furnizate de solicitant au fost autorizate de CNFPA, creandu-se necesitatea de dezvoltare si de marire a capacitatii de furnizare de informatii, cat si de sustinere a activitatilor practice. De la inceputul anului 2009 si pana in prezent, 600 de mecanici auto au beneficiat de formare gratuita in cadrul centrului nostru de formare din Bucuresti.

Programator  -  AD Auto Total srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles