Publicat 11 Feb 2019 | Reactualizat 11 Mar 2019 | Expiră 14 Mar 2019

Programator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare economice sau informatice;
- Bune cunostinte de PHP, HTML, CSS, JS
- Cunoasterea limbii engleze - nivel avansat
- Abilitati organizatorice
- Excelente abilitati de comunicare
- Flexibilitate si capacitate de a rezolva probleme
- Abilitati in mediul LAMP
- Experienta anterioara intr-o pozitie similara – minim 2 ani
- Cunoasterea limbii poloneze – constituie avantaj

Descrierea jobului

- Ca programator Full Stack, veti fi responsabil de crearea de aplicatii din back-end cat si front-end
- Dezvoltarea aplicatiilor existente atat de la operatori, cat si de la utilizatorul final
- Proiectarea si implementarea structurii bazelor de date pentru module noi/proiecte
- Crearea de solutii destinate achizitionarii de noi clienti si dezvoltarii companiei
- Cunoasterea buna a interogarilor DDL si LMD in mediul MySql
- Abilitati de a crea machete de pagini bazate pe HTML, CSS, JavaScript si pentru a le codifica in sistemul de sabloane
- Asigura securitatea la nivel informatic pentru sistemele gestionate (drepturi useri, patch-uri de securitate, update-uri a sistemelor de operare, etc)
- Monitorizeaza si administreaza remote, echipamentele aflate in locatiile clientilor
- Ofera consultanta tehnica clientilor companiei
- Realizeaza propuneri de optimizare si de achizitie de hardware/ software pentru sistemele gestionate

Oferta

Oportunitate de dezvoltare profesionala
Mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere, dinamice si profesioniste
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Pachet salarial motivant corelat cu criteriile de performanta stabilite
Program flexibil
Program de treinuire/perfectionare intr-o tara straina

E-Gaming Multi SLOT SRL a fost infiintata in 2012 si desfasoara in Romania atat activitatea de comercializare a aparatelor de tip slot machine cat si cea de operarea a acestora. Nivelul rapid de crestere al activitatii societatii noastre se datoreaza vastei noastre experiente in domeniu. Oferim solutii simple si directe clientilor si partenerilor nostri. Experienta noastra in operarea altor piete se datoreaza faptului ca facem parte din una dintre cele mai mari companii cehe.

Expirat
Programator  -  E-GAMING MULTI SLOT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles