Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Programator Wordpress si/sau Magento cu experienta

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam coleg nou pentru echipa noastra, cu care sa crestem impreuna.

Ce ne dorim sa stii?

- Sa ai o experienta de minim 2 ani in PHP.
- Sa lucrezi cu Wordpress si/sau Magento foarte de bine
- Sa cunosti HTML, JavaScript, CSS3
- Sa stii sa faci o analiza a unui proiect, si sa gasesti rezolvare la problemele gasite.
- Sa faci lucrurile bine, pana la capat, fara compromisuri
- Iti doresti sa devii cel mai bun din domeniu si sa iti depasesti limitele
- Cunostintele in AngularJS/Vue.JS sunt considerate un adevarat avantaj.

Descrierea jobului

Ce vei face?

- Vei dezvolta si programa site-uri si aplicati web avansate.
- Vei aduce un aport in dezvoltarea echipei.
- Vei lucra in echipa, te vei dezvolta odata cu ea si ea odata cu tine
- Vom analiza impreuna poiecte si le vom proiecta pentru clienti cat mai diversi

Ce oferim?

- Salariu motivant si competitiv
- Bonusuri de performanță
- Seriozitate
- Respect
- Program de lucru flexibil

Standby Team, is an established (2007), Bucharest web development company, with an extensive national and international client base. Our team of highly skilled and experienced PHP developers pro-actively consult, monitor and develop on the latest web-based technologies and applications. The professional teams commitment to excellence, skills development and continuous growth, ensures that they are one of the leading employers.

Expirat
Programator Wordpress si/sau Magento cu experienta  -  Standby Team SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles