Programator WordPress sau PHP, MYSQL sau Java Script

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii finalizate sau in curs, de preferat intr-un domeniu conex informaticii.
Cunoasterea si aplicarea principiilor de programare cu experienta in PHP.
Cunostinte avansate baze de date relationale (MySQL) .
Experienta in dezvoltare software pe platforma Wordpress.

Pot constitui avantaje:
Bune capacitati de intelegere si integrare a API-urilor
Experieta de lucru in Laravel.

Descrierea jobului

Pozitia de Programator PHP reprezinta o oportunitate de a lucra la un proiecte unice, dinamice, moderne. Experienta colectivului va ajuta la dezvoltarea atat pe plan business cat si personal.

Sarcini si responsabilitati:
Intelegerea cerintelor si solicitarilor venite de la clienti sau echipa
Capacitatea de estimare a timpului de livrare al proiectelor
Programarea avand permanent in focus performanta, scalabilitatea si bunele practici Implementarea solicitarilor scriind cod curat si optim
Actualizarea permanenta cu noile practici si tehnologii

Vei avea un pachet de beneficii competitiv, acesta incluzand:
Echipa simpatica, salariu motivant, acces gratuit la platforme de instruire, cresteri salariale regulate, bazate pe performante, birou confortabil, cafea, ceai, tehnica moderna.

WSC IT Solutions este o companie cu o experienta de peste 15 ani in proiecte si produse software de tip CRM pentru companii din diferite industrii. Societatea are clienti in Romania si peste hotare oferind servicii de analiza si implementare de produse software, consultanta IT, precum si dezvoltare la cerere, bazata pe solicitarea clientului.
Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022