Publicat 18 Mar 2021 | Reactualizat 24 Mar 2021 | Expiră 18 Apr 2021

Programator Web

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • cunostinte limbaje de programare: HTML, CSS, PHP, MySQL, Javascript (jQuery)
  • reprezinta un avantaj experienta in lucrul cu CMS-uri si/sau framework-uri MVC, dar si cunostintele de optimizare SEO
  • cunostinte de utilizare Photoshop sau un alt software de grafica (nivel mediu)
  • experienta in Wordpress reprezinta un avantaj
  • capacitatea de autodezvoltare, de a invata lucruri si tehnologii noi
  • gandire organizata, capacitatea de a analiza o situatie si a dezvolta algoritmii necesari pentru rezolvarea unei probleme
  • capacitati de comunicare, de intelegere si aplicare a sarcinilor acordate

Descrierea jobului

  • dezvoltare site-uri web de diverse complexitati si aplicatii web, individual si in echipa
  • mentenanta si administrare proiecte existente
  • implementare cerinte tehnice pentru SEO
  • acordare de suport tehnic actualilor clienti
Beneficii:
  • salariu competitiv, in functie de nivelul de pregatire / experienta profesionala
  • diverse bonusuri, in functie de performante
  • training specializat
  • posibilitati reale de dezvoltare si avansare profesionala, bazate pe dedicatie si responsabilitate-stabilitate si profesionalism, contract de munca pe perioada nedeterminata- echipa tanara, mediu de lucru placut si modern.

Sitto reprezinta brandul oficial al unei companii aflate in plina dezvoltare, dedicata serviciilor si solutiilor web. Oferim servicii de webdesign profesionale, incepand de la crearea de site-uri de prezentare, magazine online, gazduire web, servicii de design pentru logo-uri, carti de vizita, flyere, servicii promovare site si marketing complete etc. Echipa noastra se bazeaza pe o vasta experienta in domeniul dezvoltarii site-urilor si a aplicatiilor web, de aceea consideram cu tarie ca oamenii pasionati, dedicati si ambitiosi pot contribui semnificativ la succesul unei companii.

Expirat
Programator Web  -  S.C. SITTO AGENCY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles