Publicat 15 Feb 2021 | Reactualizat 22 Feb 2021 | Expiră 17 Mar 2021

Programator Web

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în IT Software, Internet / e-Commerce

Candidatul ideal

Orice programator web care e dispus sa invete lucruri noi si sa se acomodeze usor cerintele diversificate ale diversilor clienti.

Descrierea jobului

Avem un loc disponibil in echipa de web development care se ocupa de extinderea proiectelor existente (unele dezvolate cu multi ani in urma, altele tocmai finalizate) si in acelasi timp de dezvoltarea unora noi.

Diversitatea proiectelor, a certintelor si a lucrurilor noi invatate sunt lucruri cu care echipa se intalneste zilnic, daca iti place sa cauti solutii pentru unul sau mai multe bug-uri intr-un proiect pe care nu l-ai mai vazut dar in acelasi timp poti si sa lucrezi cu echipa pentru a dezvolta un proiect nou si ce e trecut mai jos in lista de tehnologii face parte din experienta ta, putem sta de vorba despre viitor.

In conditiile actuale o sa ne vedem cel mai des pe Zoom dar la inceputul colaborarii, ca totul sa mearga bine va trebui sa ne vedem si la birou.

Ce tehnologii se gasesc pe locul disponibil:

  • Wordpress (ACF e la ordinea zilei, Gutenberg, ocazional crons si custom plugin-uri)
  • Drupal 8, experienta cu 7 e apreciata dar nu necesara
  • PHP / Symfony / OOP
  • evident, MySQL
  • JS, ES6, jQuery
  • s-ar mai putea enumera dar daca arata bine pana aici, suntem bine

De 16 ani dezvoltam site-uri si aplicatii web pentru diverse domenii:

  • drept
  • finante
  • marketing

Programator Web  -  Doi Software

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles