Publicat 18 Aug 2008 | Reactualizat 16 Sep 2008 | Expiră 18 Sep 2008

Programator Web (PHP + MYSQL + JavaScript)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- HTML + CSS
- PHP 5.x - foarte bine
- MySQL - foarte bine
- JavaScript
- Atentie la detalii si constiinciozitate
- Onestitate si bun simt
- Seriozitate

- cunoasterea a cel putin a unei biblioteci Javascript constituie un avantaj
- cunoasterea framework-ului Symfony constituie un avantaj in fata celorlalti candidati

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Se vor realiza in special aplicatii web complexe, dar si site-uri web.
- Se va lucra cu un framework PHP de tipul MVC, bazat pe obiecte.

Beneficii:
- Telefon mobil
- Pachet salarial atractiv
- Ambient placut
- Se lucreaza standardizat
- Mediu de lucru tanar si dinamic
- Sprijinim dezvoltarea profesionala
- Oferim o colaborare pe termen lung

Compania IT Experience, fondata in 2006, este o firma cu capital 100% romanesc, specializata in realizarea de software web-based (CRM sau ERP) orientat pe cerintele clientului.
Dorim sa formam noi specialisti care sa alcatuiasca o echipa inchegata, capabila sa lucreze cu succes pentru proiecte din afara tarii.

Expirat
Programator Web (PHP + MYSQL + JavaScript)  -  IT EXPERIENCE