Publicat 17 Mar 2019 | Expiră 17 Apr 2019

Programator Web (PHP / JavaScript / HTML / CSS)

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam Programator WEB: PHP, JavaScript, MySQL, CSS, HTML - atent la detalii şi care înţelege responsabilitatea jobului său (valabil doar BUCURESTI) !

- Cunostinte bune de PHP, JScript, MySQL (implicit HTML, CSS);
- Experienta in CMS-uri open source precum OpenCart, Wordpress, Magento, PrestaShop dovedita cu portofoliu online;
- Cunoasterea unui framework (ex: Bootstrap);
- Experienta de munca, pe o pozitie similara;
- Lucrează independent, dar are şi spirit echipă;
- Poate lucra sub presiune, respectând deadline-urile;
- Reprezinta un avantaj experinta in grafica web si digital marketing.

Descrierea jobului

BENEFICII ANGAJAT:
- Salariul fix + Comision proiect web realizat. Salariul se mareste periodic, in functie de performante !
- COMISION din fiecare proiect web finalizat.
- Mediu de lucru FOARTE placut in cadrul unei echipe tinere de programatori;
- Dezvoltarea de aplicatii web / site- uri / magazine online captivante si provocatoare;
- Sediul companiei este modern, situat central, oferind un acces facil la toate tipurile de mijloace de transport sau la alte resurse (restaurante, magazine);
· Vei avea ocazia să înveţi şi să utilizezi noi tehnologii;
- Oportunitatea consolidarii si dezvoltarii cunostintelor in cadrul unui mediu profesionist;
- Team building anual in tara si activitati multiple in Bucuresti;
- Oferim si alte facilitati in functie de rezultate.

ITeXclusiv.ro este o companie de dezvoltare web, o companie ce a crescut organic si foarte sigur din anul 2008 pana in prezent, cu mii de clienti multumiti, atat pe plan local cat si international !
Principalele activitati ale noastre sunt: web development-ul, web design-ul creare de site-uri, magazine online si aplicatii web, atat in Romania, Europa si nu numai.
Oferim clientilor nostri solutii complete de digital marketing, bazate pe sisteme open source cat si custom-made.

Expirat
Programator Web (PHP / JavaScript / HTML / CSS)  -  ITeXclusiv.ro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles