Publicat 11 Ian 2017 | Expiră 12 Feb 2017

Programator web (HTML, PHP, JavaScript, MySQL)

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Editura RADULESCU scoate la concurs 10 posturi de Programator web:

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
- cunostiinte PHP, HTML, CSS, javascript. Libraria jquery.
- notiuni de POO (programare orientata pe obiecte).
- cunostiinte despre lucrul cu baze de date mySQL..
- Obligatoriu cunostiinte medii in utilizarea aplicatiilor Office.(Word, Excel)

Portofoliu de lucrari efectuate constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Se cer:
- Cunostiinte medii PHP, HTML 5, CSS, javascript. Libraria jquery. (si notiuni de POO)
- Cunostiinte minime Corel, Photoshop.
- seriozitate, atentie la detalii, respectarea termenelor de executie, abilitati de comunicare cu clientii, inspiratie in design.

Se ofera: Program de lucru flexibil, remuneratie pe masura efortului depus.

Se accepta la interviu/angajam si elevi/studenti fara experienta anterioara (care nu au fost angajati pana acum la alte companii) daca indeplinesc cerintele postului si isi pot demonstra calitatile solicitate si care pot da dovada de responsabilitate in indeplinirea atributiilor de servici.

Va rugam specificati adresa de mail si numar de telefon valid pentru a va putea contacta.

Editura Radulescu este lider de piata in domeniul publicatiilor cu tematica juridica dar inglobeaza un departament ce activeaza in sectorul de dezvoltare soft si web din anul 2007.

Expirat
Programator web (HTML, PHP, JavaScript, MySQL)  -  SC EDITURA RADULESCU SRL