Programator Web Developer: PHP, MySQL, JavaScript, Laravel

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limb─â str─âin─â
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CAUTAM Programator WEB DEVELOPER, cu experienta in PHP, MySQL, JavaScript, LARAVEL, CSS, HTML !
Cunostinte solide si lucrul in platforme precum WordPress, OpenCart sau alte platforme open source este necesara.

Acest job este valabil doar in BUCURESTI, work from office!

Ce ne dorim de la tine?

Ôťů Sa ai cunostinte solide de PHP, JavaScript, MySQL, LARAVEL (implicit HTML, CSS);
Ôťů Experienta in CMS-uri open source precum: OpenCart, Wordpress, Magento, PrestaShop dovedita cu portofoliu online;
Ôťů Cunoasterea cel putin unui framework;
Ôťů Experienta de munca, pe o pozitie similara;
Ôťů Lucrezi independent, dar ┼či in echip─â;
Ôťů Poti lucra sub presiune, respectând deadline-urile;
Ôťů Reprezinta un avantaj experinta in grafica web si digital marketing;
Ôťů Atentie la detalii ┼či sa în┼úelegi responsabilitatea jobului.

Descrierea jobului

­čĺí BENEFICII ANGAJAT ­čĺí

- ­čĺ░­čĺ░­čĺ░ Salariul fix foarte ATRACTIV ­čĺ░­čĺ░­čĺ░ + Comision real din fiecare proiect web realizat. Salariul se mareste periodic, in functie de performante !
- Mediu de lucru FOARTE placut in cadrul unei echipe tinere de programatori;
- Dezvoltarea de aplicatii web / web site-uri / magazine online captivante si provocatoare;
- Sediul companiei este modern, situat central (zona Timpuri Noi), oferind un acces facil la toate tipurile de mijloace de transport sau la alte resurse (restaurante, magazine);
- Vei avea mereu ocazia s─â înve┼úi ┼či s─â utilizezi noi tehnologii;
- Oportunitatea consolidarii si dezvoltarii cunostintelor in cadrul unui mediu profesionist;
- Team building anual in tara si activitati multiple in Bucuresti;
- Oferim si alte facilitati in functie de rezultate si COMISION din fiecare proiect web finalizat !

­čôť ITeXclusiv.ro este o companie de dezvoltare web, o companie ce a crescut organic si foarte stabil, din anul 2008 pana in prezent, cu mii de clienti multumiti, atat pe plan local cat si international !

­čôťPrincipalele activitati ale noastre sunt: web development-ul, web design-ul, creare de site-uri web si magazine online si aplicatii web atat in Romania, Europa si nu numai.

­čôť Oferim clientilor nostri solutii complete de digital marketing, bazate pe sisteme open source cat si custom-made.

Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 9 nov. 2021 Expir─â 11 nov. 2021
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos