Publicat 28 Ian 2018 | Expiră 28 Feb 2018

Programator & Web Designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte despre tehnologiile Web: HTML, CSS, PHP, MySQL;
- Experienta avansata in lucrul cu platformele Wordpress si Prestashop;
- Cunostinte Adobe Photoshop - avantaj;
- Cunostinte de limba engleza.

Descrierea jobului

- Creare magazine online, site-uri de prezentare, portale web, etc;
- Dezvolta, implementeaza si testeaza module noi in site-urile si aplicatiile web existente;
- Dezvoltarea continua a cunostintelor si competentelor din domeniul IT si al programarii Web.

Beneficii:
- Bonusuri pentru fiecare proiect realizat;
- Dezvoltare si participare la activitatii noi precum comercializare produse IT, cursuri de programare, etc.

Design94 oferă soluţii flexibile şi personalizate pentru afacerea dvs. De-a lungul timpului am oferit servicii web profesionale pentru întreprinderi, asociaţii şi instituţii, în urma cărora beneficiarii au avut de câştigat atât pe plan financiar, cât şi pentru dezvoltarea imaginii şi credibiliţătii în faţa publicului ţintă.

Expirat
Programator & Web Designer  -  Innovative Web Projects

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles