Publicat 03 Feb 2017 | Reactualizat 24 Feb 2017 | Expiră 06 Mar 2017

Programator SQL

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

AŞTEPTĂM DE LA TINE:
Să ai experienţă ca programator Microsoft SQL Server de minim 3 ani;
Experienta cu TSQL, ETL;
Avantaj cunostinte modele statistice;
Avantaj cunostinte MS Excel, abilitate de a scrie code VBA, macrouri;
Să fii o persoană organizată şi perseverentă;
Să ai o gândire analitică, capacitate de concentrare;
Să ai orientare spre soluţii simple;
Să fii pro-activ;
Să fii capabil să respecţi termenele stabilite;

APRECIEM:
Dorinţa continuă de perfecţionare şi cunoaştere;
Implicarea;
Colegialitatea;

Descrierea jobului

OFERIM UN JOB PLIN DE PROVOCĂRI, ATMOSFERĂ MODERNĂ ŞI BENEFICII CARE ÎŢI VOR FACE CU OCHIUL. DINTRE RESPONSABILITĂŢI PUTEM ENUMERA URMĂTOARELE:
Participarea la fazele de proiectare/design a bazelor de date;
Dezvoltare baze de date în mediul MS SQL Server Management Studio;
Dezvoltare baze de date pentru aplicaţii web-based;

TE SPRIJINIM CU:
Program de dezvoltare şi traininguri;
Echipamente şi tool-uri de care ai nevoie;
Sistem de management al performanţei;
Participarea în programul Imobiliare.ro Labs;

www.imobiliare.ro, Portalul Afacerilor Imobiliare, este o proprietate a companiei SC Realmedia Network SA. Serviciile pe care le punem la dispozitia clientilor nostri inglobeaza 16 ani de experienta in domeniul afacerilor imobiliare online. Cu o baza de date de proprietati imobiliare din toate regiunile tarii si peste 1.400.000 vizitatori unici lunar, suntem lideri pe piata de profil din Romania.

Programator SQL  -  Imobiliare.ro

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă