Publicat 25 Mai 2021 | Reactualizat 20 Iun 2021 | Expiră 24 Iun 2021

Programator SQL / Software developer .NET

2 posturi

Candidatul ideal

Ne marim echipa!
Intr-o continua dinamica, Axes Software dezvolta si implementeaza solutii software dedicate proceselor logisitice de depozitare, transport si distributie.
Companie romaneasca, echipa tanara si bine inchegata cauta noi coechipieri.
Suntem seriosi cand vine vorba de munca si poate si mai seriosi la distractie, asa ca vino sa vezi cum poti sa te simti bine acolo unde lucrezi!

Descrierea jobului

ASP.net MVC / Front End developer

Responsabilitatile principale
- dezvoltare de module noi WEB aplicatiile Axes Software dezvoltate intern;
- intelegerea proceselor operationale care sunt cerute de clienti si se doresc a fi implementate;
- aducerea de solutii noi, inovative, in procesul de dezvoltare a solutie pe ansamblu;

- folosirea cu precadere a tehnologiilor .NET (C#, ASP), controale DevExpress.

Beneficii
Salariu motivant in functie de experienta, mediu de lucru placut, office in centrul orasului

Axes Software este o companie 100% romaneasca infiintata in 2005 cu scopul de a oferi solutii software integrate pentru procesele logistice si de transport. Cu o experienta vasta in acest domeniu Axes Software a dezvoltat o serie de solutii printre care amintim WMS (warehouse managemnt system) si TMS (transport managemnt system).
Clientii nostri provin din diverse domenii, magazine online, firme de distributie, fabrici, firme de transport, firme de curierat si altele.

Programator SQL / Software developer .NET  -  Axes Software

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles