Publicat 15 Feb 2019 | Expiră 18 Mar 2019

PROGRAMATOR PRODUCTIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii;
  • Limba italiana nivel mediu; limba enegleza nivel mediu;
  • Abilitati avansate Excel;
  • Abilitati de comunicare, organizare si planificare;
  • Experienta in domeniul automotive constituie avantaj

Descrierea jobului

  • Primeste si urmareste, prin intermediul instrumentelor de lucru, comenzile de la client;
  • Urmareste fluxul de componente pe liniile de productie;
  • Interogheaza listele de materiale aferente ordinelor de productie;
  • Emite semnalari catre planificatorii de materiale;
  • Verifica si inventariaza stocul de produs finit.

VIMERCATI EAST EUROPE SRL cu sediul in incinta Parcului Industrial Hit Park din Hemeius-Bacau, parte a grupului VIMERCATI, Milano, Italia este o companie romaneasca infiintata in decembrie 2007, care produce intrerupatoare, comutatoare, dispozitive electromecanice, electrice si electronice pentru industria auto.

Expirat
PROGRAMATOR PRODUCTIE  -  VIMERCATI EAST EUROPE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles