Publicat 28 Ian 2017 | Reactualizat 25 Feb 2017 | Expiră 01 Mar 2017

Programator PHP

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte:
- PHP
- MySQL
- Javascript (jQuery)
- HTML 5
- CSS 3
- Programare orientata pe obiect
- Cunostinte de dezvoltare de tip MVC
- Cunostinte in dezvoltarea de noi functionalitati pentru platformele Prestashop si WordPress
- Absolvent al unei facultati tehnice

Constituie un avantaj experienta cu:
- Adobe Photoshop
- alte platforme opensource
- Smarty
- panoul de administrare cPanel/WHM
- sistemul de operare Linux (CentOS)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- dezvoltarea de site-uri si aplicatii web
- optimizarea si mentenanta site-urilor partenere

SEO Cupcake este o echipa tanara, in plina dezvoltare, specializata in marketing online si in web development. Desi suntem prezenti pe piata online doar din 2012, avem de partea noastra avantajele unei echipe competitive, mereu pregatite sa accepte provocarea tuturor potentialilor parteneri, fiind deja recomandati de nume puternice precum Farmacia Catena, Bigotti, Gothaer sau Hornbach.
Suntem in permanenta in cautarea unor colegi noi care sa corespunda viziunii noastre profesionale si care sa ne ajute sa devenim, alaturi de ei, o echipa mai mare si mai performanta, cu departamente bine structurate si care colaboreaza strans pentru a obtine rezultatele dorite.
www.seocupcake.ro

Expirat
Programator PHP  -  SC PETZ WEB CONSULTING SRL