Publicat 04 Sep 2019 | Reactualizat 17 Sep 2019 | Expiră 05 Oct 2019

Programator PHP / Web developer

3 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

Avem experienta de peste 10 ani in programarea web si avem nevoie de colegi in locatiile noastre din Pitesti sau Ramnicu Valcea.
Daca vrei sa te alaturi echipei noastre ai nevoie de urmatoarele:

- cunostinte: PHP, MySQL, Javascript, MVC frameworks, (x)HTML, CSS.
- experienta in lucrul pe proiect
- adaptabilitate la lucru cu cod existent
- capacitatea de a urmari mai multe proiecte simultan
- aptitudini de organizare, structurare si planificare a propriei activitati, cu rationament logic si orientate pe gasirea de solutii concrete

Descrierea jobului

Si cam asta o sa faci daca vei lucra cu noi:

- dezvoltare de solutii web, de la proiectare pana la implementare
- actualizare, modernizare si intretinere a aplicatiilor existente
- testare solutii implementate
- asigurarea functionarii si securitatii aplicatiilor realizate

Salariu oferit intre: 3500 - 6000ron net si se va negocia in urma interviului.

Pe langa salariu credem ca te-ar interesa si:

- programul de lucru relaxat, fara termene nerealiste
- flexibilitate in alegerea mediului de lucru
- team building-uri in care promitem ca nu vorbim despre munca
- decontarea cheltuielilor facute pentru dezvoltarea personala

Originalware SRL este o firma IT din Ramnicu Valcea, infiintata in 2008 care ofera o gama larga de servicii IT si se axeaza, in principal, pe dezvoltare web si administrare servere.

Programator PHP / Web developer  -  Originalware SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles