Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 09 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Programator PHP / Web developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Request:
- Solid knowledge of PHP, JS, AJAX, MySQL, HTML, CSS, Javascript, Ajax, Yii, Laravel
- 3 years experience in software engineering
- Full time job
- Organized, detail oriented, able to plan and organize effective
- Very good communication skills, positive and self driven
- Portfolio of web sites and applications
- Knowledge in Laravel / Zend framework / mobile app development (iOS, Android) are considered valuable

Descrierea jobului

- develop new platforms and web applications for our clients
- develop new internal web projects
- maintenance for existing and future projects

Create Direct este parte din Mediapost Hit Mail Group si este principala companie din Romania specializata in rewards si incentive marketing, cluburi de fidelizare si geneare de leaduri. Printre clientii Create Direct se numara BOSCH, REHAU, Microsoft, Saint Gobain, Xerox.

Expirat
Programator PHP / Web developer  -  Create Direct

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles