Publicat 23 Oct 2008 | Reactualizat 21 Nov 2008 | Expiră 23 Nov 2008

Programator PHP/MySQL/Javascript/HTML/CSS

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Canditatii trebuie sa fie persoane comunicative, ordonate, cu spirit de initiativa si capacitate de auto organizare.

Descrierea jobului

*Avem nevoie de:*
* 2 posturi programator senior avand cunostinte in PHP/MySql/Javascript/HTML/CSS
* 1 post programator junior pt. forum suport, si pentru proiecte mai mici (post ideal pt. cei ce-si doresc o aprofundare a cunostintelor)

Descrierea companiei

*Oferim:*
* salariu atractiv si negociabil.
* loc de munca foarte placut si modern.
* stabil si fara probleme.
* legal (conform legislatiei in vigoare).

*Pentru mai multe detalii* va rugam sa accesati \"pagina noastra de angajare\":http://www.drsoft.com/p/DrSoft_angajeaza-42.html.

Expirat
Programator PHP/MySQL/Javascript/HTML/CSS  -  SC. Dr Soft Realty Srl