Publicat 07 Mai 2008 | Reactualizat 05 Iun 2008 | Expiră 07 Iun 2008

Programator PHP, MySQL, HTML XHTML, CSS, JavaScript

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana serioasa, inteligenta, intuitiva, cu spirit de echipa si initiativa.

Candidatul trebuie:
1. Sa cunoasca cel putin la nivel mediu urmatoarele limbaje de programare / tehnologii web etc.:
a. PHP
b. MySQL
c. HTML / XHTML
d. CSS
e. JavaScript

2. Linux/administrare retele

3. Sa stapaneasca limba engleza (scris si vorbit) cel putin la nivel mediu

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- creearea interfetelor de operare in cadrul campaniilor de telemarketing specifice Contact Centerelor
- implementarea acestora in softul de dialing Aheeva al call - centerului
- emiterea diverselor rapoarte aferente campaniilor si softului de dialing etc

BPO Solutions este unul dintre cele mai mari call center-uri independente din Europa de Est, dispunand de peste 200 de locuri si peste 400 de operatori telefonici ce lucreaza in 2 ture (program de lucru de 12 ore zilnic: 9 00 AM - 9 00 PM).
Toata infrastructura call center-ului (software, hardware etc) este foarte performanta si de ultima generatie, investitia initiala cifrandu-se la peste 1 milion de euro.

Expirat
Programator PHP, MySQL, HTML XHTML, CSS, JavaScript  -  SC BPO Solutions SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles