Publicat 28 Oct 2008 | Reactualizat 26 Nov 2008 | Expiră 28 Nov 2008

Programator Php, Java, WebDesigner,Linux

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. Programator Web :
- PHP, MYSQL, SEO,HTML, CSS, JAVASCRIPT (cunostiinte bune)
2. JAVA, C++ (constituie un avantaj)
3.Web Designer cu experienta : Flash,Macromedia,Photoshop,Html,Css portofoliu
4.Linux - cu experienta

Descrierea jobului

1.Programator Web - face parte din echipa de dezvoltare a portalului, scrie cod pentru module diverse.
2.Programator Java - face parte din echipa de dezvoltare de aplicatii Java
3.Web Designer - face design pentru pagini Web
4.Linux- instalare si intretinere servere Linux

Descrierea companiei

Companie specializata pe servicii web

Expirat
Programator Php, Java, WebDesigner,Linux  -  E.D.D.Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles