Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

PROGRAMATOR PHP - BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam programator PHP cu experienta medie/avansata care sa stapaneasca urmatoarele:

- PHP (procedural, platforme Laravel/Symfony2) + MySql
- JavaScript, jQuery
- HTML, CSS

Prezinta un plus experienta cu WordPress, OpenCart (instalare/modificare teme, creare/modificare widget-uri, etc)

Noul nostru coleg trebuie sa fie:

- Capabil sa comenteze codul scris de el sau altii
- Proactiv, orientat catre clienti
- Capabil sa aprecieze nevoile clientilor si sa propuna solutii adecvate nevoilor acestuia
- Sa aiba spirit de echipa dar sa poata lucra si autonom
- Sa posede tehnici de planificare si organizare
- Prezenta impecabila si capacitate de comunicare
- Etica ireprosabila
- Limba engleza la nivel avansat reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

AVANTAJE:
- salariu atractiv;
- training-uri;
- certificari;
- posibilitate acumulare cunostinte noi;
- echipa tanara, mediu de lucru dinamic;

IT Development este o companie in plina expansiune pe piata de externalizare de servicii de IT, cu experienta indelungata in domeniu. Aşteptările companiei sunt mari dar şi oferta este pe măsură:
• principii de conducere care reflectă realitatea
• mediu de lucru plăcut şi deschis către dialog
• comunicare caracterizată prin respect şi consideraţie
• recunoaşterea meritelor
• muncă în echipă
• proiecte care implică angajaţii în diverse domenii de activitate
• flexibilitatea programului si a locului de lucru
• domeniu de activitate antrenant
• un loc de muncă sigur
• programe de training
• evaluare corectă a activităţii
• oportunităţi de carieră şi posibilităţi de promovare
• discuţii permanente cu angajaţii referitor la mediul de lucru

Expirat
PROGRAMATOR PHP - BUCURESTI  -  IT Development

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles