Publicat 09 Mar 2017 | Reactualizat 04 Apr 2017 | Expiră 04 Apr 2017

Programator .NET

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

AŞTEPTĂM DE LA TINE:

• Să ai experienţă ca programator .NET (limbaj C#) de minim 3 ani;
• Experienta cu ASP.NET, Linq, WS, WCF, SQL Server, Regex;
• Să fii familiar cu conceptele OOP, DP.
• Avantaj cunoştinţe de ASP.NET MVC, HTML, CSS, JAVASCRIPT;
• Să cunoşti baze de date relaţionale;
• Cunoaştere bună a cerinţelor de programare impuse de mediul web;
• Să fii persoană organizată şi perseverentă;
• Să ai o gândire analitică, capacitate de concentrare;
• Să ai orientare spre soluţii simple;
• Să fii pro-activ;
• Să fii capabil să respecţi termenele stabilite;

APRECIEM:

• Dorinţa continuă de perfecţionare şi cunoaştere;
• Implicarea;
• Colegialitatea;

Descrierea jobului

OFERIM UN JOB PLIN DE PROVOCĂRI, ATMOSFERĂ MODERNĂ ŞI BENEFICII CARE ÎŢI VOR FACE CU OCHIUL.

DINTRE RESPONSABILITĂŢI PUTEM ENUMERA URMĂTOARELE:

• Dezvoltarea şi intreţinerea aplicaţiilor software (.NET / Sql Server);
• Participarea la şedintele de proiectare a aplicaţiilor;

TE SPRIJINIM CU:

• Program de dezvoltare şi traininguri;
• Echipamente şi tool-uri de care ai nevoie;
• Sistem de management al performanţei;

Ringier is based on an impressive history going back almost 180 years and which has been shaped by renewal, innovation and courage. From its early days as a printing company, Ringier has developed into a media and entertainment company while preserving its original values. The company was founded in Zofingen, Switzerland, in 1833. Today some 6,500 employees in 14 countries work for Ringier, of which 3,500 are based in Switzerland. Ringier is carrying print, broadcast, radio, online, mobile media brands, apps, job platforms, e-commerce platforms, horizontal classifieds businesses, and is a successful player in the printing, entertainment and internet business. Ringier is a Swiss family-company with headquarters in Zurich.

Expirat
Programator .NET  -  RINGIER ROMANIA