check_circle

Job verificat

|Publicat 10 Feb 2019 | Expiră 13 Mar 2019

Programator Laravel

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1) 2-3 ani experienta Laravel
2) experienta in dezvoltarea de proiecte de nivel mediu sau mare de complexitate minim 1 an
3) gandire analitica si logica
4) experienta de lucru cu baze de date relationare atat in zona de proiectare cat si de implementare (MySQL)
5) experienta cu tehnologii precum VueJs/ReactJS sau daca nu jQuery Bootstrap.

Evaluarea o voi face pe baza de portofoliu, pe baza de un mic test.

Descrierea jobului

Realizarea unor proiecte ce se bazeaza pe tehnologiile enumerate mai sus. Proiectarea structurii si bazei de date.

Suntem o companie care a intrat puternic in piata de web development si mobile development. Cu o experienta de 4 ani si numerosi clienti dorim sa ne extindem si sa cream noi locuri de munca in zona Iasului si in viitor in alte judete din tara

Expirat
Programator Laravel  -  WWW..D-SOFT-RO S.R.L.