Publicat 11 Apr 2008 | Reactualizat 11 Mai 2008 | Expiră 12 Mai 2008

PROGRAMATOR JUNIOR - JAVA / PHP / WEB

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte tehnice

- Cunostinte: HTML, JavaScript, CSS, XML

Alte cerinte

- Bine organizat
- Capacitate de lucru in echipa
- Capacitate de invatare rapida

Avantaje
- Flex, Openlaszlo, Spring Framework
- AJAX
- JSP, Servlet
- ActionScript
- SQL
- PHP
- Java, Eclipse
- Absolvent sau student an terminal al unei institutii de invatamant superior in domeniul IT
- Cunoasterea limbii engleze
- Cunostinte Linux

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Formare profesionala permanenta
- Posibilitate reala de avansare catre post de Analist programator sau catre alte posturi functie de optiunile personale

Descrierea jobului

- preia sarcini in toate etapele dezvoltarii software conform specificatiilor analistului
- preia sarcini de mentenanta de cel mai inalt nivel tehnic conform specificatiilor si la cererea analistului
- revizuieste analiza tehnica impreuna cu analistul pe parcursul dezvoltarii software
- realizeaza documente continand problemele intalnite, solutiile adoptate in executia sarcinilor
- raporteaza toate aspectele activitatii catre analist in mod constant si consistent
- ofera asistenta in analiza cerintelor viitoare pentru imbunatatirea proceselor si a sistemelor
- sustine cel putin un examen pe an de certificare a competentelor din domeniul dezvoltarii software (certificari Sun, IBM ce vizeaza programarea si arhitectura sistemelor informatice sau baze de date)

Societatea angajatoare este o companie dedicata imbunatatirii experientei utilizatorilor sistemelor de prelucrare automata a datelor prin furnizarea de produse si serviciii suport corespunzatoare.

Orientarea catre client antreneaza in cadrul companiei noastre orientarea catre angajat pentru stimulare si perfectionare continua, astfel progresam impreuna.

Expirat
PROGRAMATOR JUNIOR - JAVA / PHP / WEB  -  S.P.A.D. SOFTWARE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles